Przystań Wodna Aga

Ocena: 5.0 ( 2 głosów )
Please wait...

Pontony Bardo – przystań AGA

Spływy pontonowe rzeką Nysa Kłodzka przez urokliwa miejscowość Bardo to doskonały wybór na majówkę, wolny weekend czy wakacje. Jeśli szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół lub znajomych z pracy to wspólny spływ pontonem z pewnością do takich należy. Rzeka Nysa Kłodzka jest uregulowana, spokojna i płytka co sprawia, że bardzo dobrze nadaje się do tego typu aktywności wśród osób o różnej sprawności fizycznej i wieku.

Oferujemy spływy pontonami, które zapewniają dużą wygodę i bezpieczeństwo zarówno dla osób starszych, jak i najmłodszych. Wszystkie pontony są przez nas sprawdzane po każdym spływie, a każda osoba korzystająca z naszych usług wypożyczenia pontonów dostaje również kapok i wszystkie niezbędne informacje, które pomagają jak najlepiej wykorzystać wolny czas na rzece Nysa Kłodzka.

Trasy spływów pontonowych w Bardo

Oferujemy wiele tras spływów pontonami po rzece Nysa Kłodzka przez zabytkową miejscowość Bardo. Nasze trasy są dostosowane do stopnia zaawansowania uczestników, grupy wiekowej oraz czasu, jakim dysponują. Zapewniamy atrakcje dla osób wybierających spływy kilkugodzinne oraz cało lub kilkudniowe. Dysponujemy bardzo dobrze rozwiniętą ofertą dodatkową, która pozwala bardzo aktywnie spędzić wolny czas w otoczeniu przyrody i zabytków województwa dolnośląskiego.

Spływ pontonowy jednodniowy i kilkudniowy Bardo

Spływ na odcinku Ławica – Opolnica Tama ma około 10 kilometrów długości, które możemy pokonać w około 3 godziny. Sama trasa jest łatwa i nie wymaga przenoszenia pontonów w miejscach spiętrzeń wody. Nysa Kłodzka na tym odcinku jest bardzo spokojna, uregulowana i szeroka co pozwala pokonać trasę przez osoby bez doświadczenia.

Trasa Bardo Przyłęk do miejscowości Topola ma długość około 18 kilometrów i możemy ją pokonać w około 6 godzin. Trasa pontonowa przez Bardo jest bardzo zróżnicowana, jednak nie wymaga przenoszenia pontonu lub kajaku przez spiętrzenia. Rzeka na tym odcinku jest szeroka i spokojna oraz bardzo bogata w atrakcje przyrodnicze co sprawia, że ten odcinek szczególnie przypadł wielu osobom podczas spływu.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty spływu kilkudniowego przez Przełom Bardzki i Ostoję Ptaków, który składa się z kilku etapów. Cały spływ to ponad kilkadziesiąt kilometrów atrakcji przyrodniczych, jakie możemy podziwiać z poziomu pontonu. Sama trasa jest niezwykle zróżnicowana oraz przeznaczona dla osób, które pierwszy kontakt ze spływem pontonowym mają za sobą. Na tym całym odcinku spływu będziemy mieli kontakt z bardzo krętymi odcinkami rzeki Nysa Kłodzka, które dostarczają wiele frajdy i pięknych widoków. W przypadku wyboru trasy Przystań AGA Podtynie – Topola będziemy mieli również okazję do przenoszenia pontonów lub kajaków, ponieważ na trasie znajdują się progi spiętrzające.

Na trasie spływu dla naszych klientów dostępne są przystanie wodne z dodatkowymi atrakcjami. Oferujemy możliwość skorzystania z ogniska, grilla oraz pola biwakowego.

Więcej informacji dotyczących spływów w Bardo znajdziesz na naszej stronie internetowej www.ponysiebardo.pl, gdzie jest również szczegółowy cennik oraz opis każdej z tras dostępnych w naszej ofercie.

Dowiedz się więcej: https://ponysiebardo.pl

Nazwa firmy: Przystań Wodna Aga

Adres: Przystań startowa Opolnica nr 67, 57-256 Bardo, dolnośląskie

Telefon: 792323006

Strona internetowa:

Opinie w Google Moja Firma